KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303008

nr 1430 3008

Marin Lindberg, Signerad, "i skogskanten". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 78x68 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:31:35