KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948379
nr 1294 8379
Oidentifierad konstnär. Kvinna, Asien. Signerad, daterad -62. Olja på duk, ca 96x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:27:08
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr