KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914591
nr 1291 4591
Edmund Fischer, Fisken lossas. Signerad. Olja på duk, 29x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:33:45
150 kr