MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fladdermusfåtölj 15162049
nr 1516 2049
Fladdermusfåtölj
1950-tal, galon, svart metallställning
Kondition: bruksslitage
måndag 23 januari 2023
kl 19:32:08
23 jan
Retro
Läs mer om Retro