KONST / Litografier / Färglitografi 9233624
nr 923 3624
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi , Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 29x24
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
måndag 10 november 2014
kl 20:27:03
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg