KONST / Litografier / Litografi 15054370
nr 1505 4370
Litografi
Alexander II, Huldberg, Stockholm, Kolorerad, yttermått inklusive ram: 39x46 cm. Ej signerad
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:35:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)