ART / Lithographs / Litografiskt blad 16603139
nr 1660 3139
Litografiskt blad
Efter Elias Martin, Stockholm sett från Mose-Backe. Image dimensions: 48x71 cm, outer dimensions including frame: 70x95 cm. No signature,
Efter Elias Martin, Stockholm sett från Mose-Backe. Bildmått: 48x71 cm, yttermått inklusive ram: 70x95 cm. Ej signerad
Monday November 25 2024
at 18:07:31