KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2368001

nr 236 8001

Gravyr

Kardinalsporträtt, 1700-tal, (skadat glas), 54x40

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 28 april 2003
kl 18:01:00