KONST / Litografier / Färglitografi 11918163
nr 1191 8163
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Banan. Signerad, numrerad 94/190. Motivet: 23x37 cm
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:22:00
18/6 11:09:25
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström