GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 6235087
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: famille vert keramik kina 1800-tal lock locket har nagg urna
-
7120 Urna
sten. Höjd: 25,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:08
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: famille vert keramik kina 1800-tal lock locket har nagg urna
-
7120 Urna
sten. Höjd: 25,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:08



