KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144227
nr 1214 4227
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på pannå, 43x65
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:15:44
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr