KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8713430
nr 871 3430
Blandteknik
Lizzie Olsson-Arle (1926-2008), Apor, signerad. , motivet: 24x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:19:06
27/1 17:36:44