KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103158
nr 1410 3158
Hartvig Jarlhov
(1919-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x29cm, yttermått inklusive ram: 71x46cm
Hartvig Jarlhov, svensk bildkonstnär född 1919, död 1992.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:58:02
150 kr
Hartvig Jarlhov
Läs mer om Hartvig Jarlhov