KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15836470

nr 1583 6470

Slava Kliuchnikov

(f. 1956)

Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Stilleben. Signerad 2009. Olja på duk, bildmått. 62x91, oramad

måndag 4 december 2023
kl 18:40:44