MISCELLANEOUS / Toys / Dockhuvuden 16375281
nr 1637 5281
Dockhuvuden
med mera, 5 parts. Length: 4-17cm, height: 1. 17cm, Width: 5-11cm, wear, damages.
med mera, 5 delar. Längd: 4-17cm, höjd: 1. 17cm, bredd: 5-11cm
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday August 26 2024
at 19:20:16
100 kr
150 kr