KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614422

nr 1361 4422

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Sydländsk by. Signerad. Olja på duk, 19x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:27:31

19/11 17:01:24 1      Vinnande bud

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel