KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14823072

nr 1482 3072

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålningar, 2 st, Kai Morten-Glud (1912-1992), Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 29x27 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:30:48

15/8 18:02:13 1      Vinnande bud

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud