KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278088
nr 1427 8088
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör med figurer. Olja på duk, 68x98, yttermått inklusive ram: 86x116 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:46:11
25/10 15:48:32
100 kr
25/10 18:39:29