KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154167

nr 1515 4167

Göte Svensson, Signerad, stadsmotiv. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x61 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 januari 2023
kl 19:10:46