KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8605698

nr 860 5698

Skulptur

Gips, Luther, höjd: 60

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 november 2013
kl 19:49:28