KONST / Litografier / Grafiskt blad 11865130
*
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 maj 2018
kl 19:42:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 18:29:14
1
Vinnande bud
28/5 18:50:39
2
150 kr
28/5 18:50:39
1
(budbetjänt)
28/5 18:59:24
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Läs om budbetjänten
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 maj 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/5 18:29:14 | 1 | Vinnande bud |
| 28/5 18:50:39 | 2 | 150 kr |
| 28/5 18:50:39 | 1 | (budbetjänt) |
| 28/5 18:59:24 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



