KONST / Litografier / Färglitografi 11208242

nr 1120 8242

Färglitografi

signerad. G. Johansson, 20/60, motivet: 20x13

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 juli 2017
kl 18:39:46

31/7 18:34:46 1      Vinnande bud