KONST / Litografier / Färglitografi 13846047
nr 1384 6047
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 194/200. Bladets mått: 60x83cm, oramat löst blad.
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:22:51