KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14719260

nr 1471 9260

Akvarell

F Piton Guitel, stilleben. Signerad. Akvarell, 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 39x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:14:14