KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14119421
nr 1411 9421
Dimitri Naida
(f. 1969), Ukraina
Oljemålning, Strandvägen, Stockholm. Signerad, daterad 2009, Olja på duk, 81x64 cm, oramad
Dimitri Naida, bildkonstnär född 1969.
måndag 16 augusti 2021
kl 19:10:57