KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306264
nr 1630 6264
Oidentifierad konstnär. Kvinna i eka, ej signerad. Olja på pannå, 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:11:29
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr