KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15074088
nr 1507 4088
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, vintermotiv med domherrar. Olja på duk, 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:47:53
100 kr
250 kr