ART / Lithographs / Litograph 8369029
nr 836 9029
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), 283/400, signerad & dedikerad, sheet: 28x24,
LITOGRAPH (F), Bengt Lindström (1925-2008), 283/400, signerad & dedikerad, bladets mått: 28x24
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 700
Monday July 15 2013
at 18:50:05
8/7 14:52:04
600 kr
12/7 22:30:44
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström