GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bojaner 5486149

nr 548 6149

Bojaner

Lenght: ()

ett par, grönglaserad keramik, Kina, höjd: 15 cm

Condition: skada; spricka; repa; nagg eller slitage

SEK 1000

Monday October 27 2008
at 16:26:57