KONST / Litografier / Färglitografi 13524060
nr 1352 4060
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, "Gillöga". Signerad, numrerad 55/90,32x47 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:26:23
28/9 21:18:55
100 kr
3/10 23:07:05