KONST / Litografier / Färglitografi 8873483

nr 887 3483

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi , Jan Lundquist, Bastugatan, signerad, 285/290, 38x46

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 14 april 2014
kl 20:52:06

9/4 19:08:37 1      Vinnande bud
14/4 15:16:52 2      200 kr

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist