MÖBLER / Bord / Etagebord 9838516

nr 983 8516

Etagebord

Kina, Porslinsskivor, längd: 48 cm, djup: 37 cm, höjd: 71 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 september 2015
kl 18:05:04