MÖBLER / Bord / Skrivbord 13603540
nr 1360 3540
Skrivbord
mahogny, England. Bredd: 182 cm. Djup: 121 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:22:10
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)