KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16784327
nr 1678 4327
Kent Jensen
(f. 1965), Sverige
Oljemålning, "Skyline". Signerad, daterad 2014, oramad. Olja på pannå, 59x212 cm
Kondition: vikt ca 23 kg
Kent Jensen, svensk bildkonstnär född 1965.
Utrop:
600 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:10:08