KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292068

nr 1629 2068

Tarja Lindholm, Barn på bänk. Signerad, daterad -95. Olja på duk, 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:53:45

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer