MÖBLER / Bord / Bord 6613345

nr 661 3345

Bord

med 2 lådor & klaffar, Mahogny, Senempire, längd: 118, djup: 65, höjd: 75 (fanerskador)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 oktober 2010

11/10 12:49:56 1      Vinnande bud
11/10 13:52:18 1      justering av budtak

Senempiren
Superellipsbordet