KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12409510

nr 1240 9510

Ingvar Elén

(f. 1915), Sverige

Färgkrita, Kvinna på stol, signerad. Motivet: 48x39

Ingvar Elén, svensk målare född 1915 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:10:56

Ingvar Elén

Läs mer om Ingvar Elén