KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12409510
nr 1240 9510
Ingvar Elén
(f. 1915), Sverige
Färgkrita, Kvinna på stol, signerad. Motivet: 48x39
Ingvar Elén, svensk målare född 1915 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:10:56
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)