KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444178
nr 1444 4178
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige, tillskriven. Komposition med pensel, ej signerad. Olja på duk, 55x33 cm, oramad
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:16:05