KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13699157
nr 1369 9157
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben, ej signerad. Olja på duk, 73x60 cm. Saknar ram
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:49:07
300 kr
350 kr