KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13699157

nr 1369 9157

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben, ej signerad. Olja på duk, 73x60 cm. Saknar ram

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:49:07