KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14886524

nr 1488 6524

Kenneth Derlow

(f. 1944), Sverige

Stilleben. Signerad, blandteknik, bladets mått: 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 47x40 cm

Kenneth Derlow, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

300 kr

måndag 5 september 2022
kl 19:38:11

Kenneth Derlow

Läs mer om Kenneth Derlow