KONST / Litografier / Färglitografi 16449070
nr 1644 9070
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 18/180, daterad -95. Färglitografi, bildmått: 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:16:31
23/9 20:07:37
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni