KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417358
nr 1641 7358
A. Jansen. Signerad, lantgård. Olja på pannå, 43x54 cm, yttermått inklusive ram: 57x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:14:50
9/9 18:09:28
9/9 18:11:14