KONST / Litografier / Färglitografi 15143059
nr 1514 3059
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad HC 3/20. Färglitografi, bildmått: 50x37 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:22:48
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas