KONST / Litografier / Litografi 13546405
nr 1354 6405
Martin Emond
(1895-1965), Sverige
Litografi, Signerad a tergo. Motivet: 48x70cm
Martin Emond, svensk målare född 1895, död 1965.
Utrop:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:45:31