KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577282
nr 1457 7282
René Guilleminot
(1900-1975)
Oljemålning, René Guilleminot (1900-1975), Signerad. Olja på duk, 28x35cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:05:47
1.000 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)