KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577282

nr 1457 7282

René Guilleminot

(1900-1975)

Oljemålning, René Guilleminot (1900-1975), Signerad. Olja på duk, 28x35cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:05:47