KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Trärelief 17024514

nr 1702 4514

Calle Drakenmark

(1931-2009), Sverige

Trärelief, Signerad, 35x30 cm, oramad

Calle Drakenmark, svensk skulptör född 1931, död 2009

Utrop:

500 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:45:01

Calle Drakenmark

Läs mer om Calle Drakenmark