KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702006

nr 1270 2006

Gunilla Backelin, Modell, signerad. Olja på duk, 33x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:51:57