KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint 13034349
nr 1303 4349
Akvatint
G Rouault, monogramsignerad 1929. Motivet: 9,5x7 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:56:26
300 kr
350 kr
400 kr