KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint 13034349

nr 1303 4349

Akvatint

G Rouault, monogramsignerad 1929. Motivet: 9,5x7 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:56:26