KONST / Litografier / Färglitografi 16306296
nr 1630 6296
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 92/100,58x50 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:10:11
21/6 23:30:52
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd