KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13978052
nr 1397 8052
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, Skål. Signerad, daterad -97, bladets mått: 50x68, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:49:04
11/5 23:09:47
100 kr
14/5 10:38:08